Anasayfa Özellikler E-Fatura

Güvenli ve Kolay E-Fatura

Elektronik ortam fatura sistemler “E-Fatura” yapısal olarak baskı ve gönderim maliyetlerinizi ciddi oranda azaltır. Daha hızlı fatura gönderim sayesinde E-Posta yoluyla faturalarınızı ulaştırabilirsiniz

E-Faturanızı müşterilerinizle
istediğiniz anda paylaşabilirsiniz

Saklamak İçin Uğraşmayın!

Faturalarınız için fiziki ortamlara ihtiyacınız olmaz. İstediğiniz an ulaşabilir, kaybolması ise imkansızdır. Güvenli depolama alt yapısıyla arşivlenir.

İstediğiniz An Faturalarınızı Kesin!

Faturaları kesmek için bilgisayar ve yazıcı ortamına ihtiyacınız yoktur. İstediğiniz an arabada, evde, tatilde, yolculukta internet ortamı olan her türlü ortamda kesebilirsiniz.

Özel Tasarım Fatura Dizaynı

Özgün olarak tasarlanan fatura ara yüzüne işletmenize ait logonuzu ekleyerek faturanızı kesebilirsiniz. Kestiğiniz faturalarınızı kolayca hazırlayıp yazdırabilir veya E-Mail olarak paylaşabilirsiniz.

Cari E-Fatura

e-Fatura’ya Nasıl Geçilir?

E-Fatura uygun bütçeli, maliyet olarak çok caziptir. Sistem olarak hem güvenli hem de saklama alanı olarak depolama gerekmez.

--- Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB ) tarafından bir adet işletmeniz için mali mühür (elektronik kaşe sertifikası diyebilir) almanız gereklidir. Ortalama birkaç gün içinde Tübitak tarafından adresinize gönderilir.

-- Elinize ulaşan mali mühür, Windows bilgisayar ortamında kurmanız gerekmektedir.

-- Ayarlamalarını yaptığınız mali mühür entegratör firma ile bağlantınızı oluşturup, CARİ sistemine doğrudan entegre edilerek E-Fatura kesme, gönderme, alma ve saklama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz.