Anasayfa / Özellikler / Sipariş Modülü

Sipariş modülü

İşlerini daha hızlı, daha kolay ve daha kontrol edilebilir bir hale getirmek isteyenler için konusunda uzman ekibimiz tarafından ‘Sipariş Modülü’ hazırlandı. Üç ay deneme süresi olan ‘Sipariş Modülü’, kullanıcıya altı aylık veya bir yıllık paketler halinde sunuluyor. ‘Sipariş Modülü’ altında çalışan; ‘Cari Kart Modülü’, ‘Varyant Modülü’, ‘Stok Kart Modülü’ ve ‘Sipariş Modülü’ bölümlerini bir tıkla kullanabilir. Farklı kullanıcıların sipariş verebilmelerini de sağlayabilirsiniz. İşyeriniz ve işletmenizin, firmanızın stok yönetiminden cari hesaplarına kadar beş ana başlıkta toplanan modüllerle işlemlerinizi çok hızlı, güvenli ve kusursuz gerçekleştirebilirsiniz. Uzun süren çalışmalar neticesinde hazırlanan kullanımı kolay, ‘Sipariş Modülü’, hatasız işlemleri ve hızlı kayıt özelliğiyle birlikte sipariş verilecek ürünler seçilir. Seçilen ürünlerin varyantları ve seçenekleriyle beraber seçim yapılarak sipariş oluşturulur. Sipariş PDF olarak çıktı alınabilir veya yazdırılabilir.

Bu modülü kullanabilmek için altı aylık ya da bir yıllık paket satın alınması gerekir. Öncesinde üç aylık deneme süreci başlatılarak modül kullanıma açılır. Abonelik sona erdiğinde tekrardan paket satın alınarak modül aktifleştirilir. Yapılan abonelik ödemeleri, abonelik sayfasından da görülebilir.

Kullanıcısına büyük kolaylık sağlaması için hazırlanan ‘Sipariş Modülü’ nün bölümlerini aşağıdaki yazımızdan takip edebilirsiniz. İrtibat numaralarımızdan bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Fiyat teklifleriyle ilgili bilgilere de çok kolay ulaşabilirsiniz.

Yazımıza ‘Sipariş Modülü’ nü tanıtarak başlayalım.

Cari Kart Modülü

Bu modülde Cari Kart tanımlaması yapılmaktadır. Cari kartta unvan, e-mail, adres, il, ilçe gibi bilgiler girilmektedir. Birden fazla sevk adresi de istenilirse eklenebilir. Firma - kullanıcı isterse alt kullanıcı açarak bu cari karta ait yeni bir hesap oluşturabilir. Bu hesapla da sisteme giriş yaparak sipariş oluşturulabilir.

Varyant Modülü

Bu modülde stok kartlarını tanımlanacak olan sektörel bazlı kategorileştirme gibi bir yapı vardır. Bunu birçok örnekle anlatmak ta mümkündür. Örneğin mobilya sektöründen vermek gerekirse, ilgili kumaş tipi, desen, renk. Mermer sektörüyle ilgili örnekte en, boy, kalınlık ve yüzey işlemleri gibi birçok bilgiler. Tekstil sektörüyle örnekte de ilgili kumaş rengi, çuval rengi, tezgâh boyu, iplik cinsi gibi, matbaa sektöründe ise matbaa makinesinin durumu, kağıt, boya stoğu, işin başlama, bitiş tarihi, işin teslim yeri ve tarihi gibi daha birçok bilgiler modüle girilebilir.

Stok Kart Modülü

Bu modülde stok kart tanımlaması yapılmaktadır. Stok kartın tekli veya set ürün seçimi yapılabilir. Set ürün seçilirse daha önceden eklenen tekli ürünlerden ekleme yapılarak bir set ürünü oluşturulur. Ayrıca daha önceden tanımlanan varyantlar ve beraberinde gelen seçenekleri bu aşamada seçilerek kayıt yapılır. Yapılan kayıtlar takip edilebilir.

Sipariş Modülü

Bu modülde sipariş verilecek ürünler seçilir. Seçilen ürünlerin varyantları ve seçenekleriyle beraber seçim yapılarak modül üzerinden sipariş oluşturulur. Sipariş PDF olarak çıktı alınabilir veya yazdırılabilir.

Sistem Entegrasyonları

Sistem geliştirici arkadaşlarımız, 4 seneyi aşkın olarak kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak entegrasyonlar üzerinde geliştirmelerine devam ediyor.