Anasayfa / Özellikler / Depo & Stok Yönetimi

Depo & Stok Yönetimi

Muhasebe yapılarında takip edilmesi gereken en önemli nokta işletmeye giren ürünün yönetimidir. Cari ile farklı lokasyonlardaki depolarda bulunan ürünlerin stok hareketlerini, barkodlu olarak kayıt altına alarak süreçleri yönetebilirsiniz.

  • Ürün detaylarını, ürün kategori ve kodu, ürün cinsi ve barkod oluşturma, gider ve satış işlemlerinde kullanma durumu, alış ve satış rakamlarını belirleme, KDV, ÖTV ve ÖİV oranlarını belirleyerek kayıt altına alabilirsiniz.

  • Ürün ve üretim süreçlerinde, üretim reçeteleri oluşturarak işletmelerinizde mamuller ortaya çıkararak depo ve stoklarınızdan ürün transferlerine kadar birçok kolaylığa sahip olabilirsiniz.

  • Stoklara giren ürünlerin depolarda takip edilmesi depo giriş / çıkış ve transferlerini sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Ürün, Üretim ve Stoklarda Merak Edilen Husular

Ürün ve Üretim İşlemleri

Ürün oluşturmada tüm detaylarına kadar sisteme girişi yapılır. Aynı zaman da işletmenize girişi olan tüm faturalardaki ürün detayları da bir ürün girişi olarak listeye eklenir. Kullanımı olmayacak veya listede görmediğiniz her ürün sizin kontrolünüzde olduğu için ekleme / silme işlemini yapabildiğiniz gibi detaylı ekstra alabilirsiniz.

Depo ve Stok İşlemleri

Birden çok depo ya da farklı lokasyonlardaki depolardan stok takipleri yapılabildiği gibi hammadde, yarı mamul, ürün/hizmet olarak takipleri yapılabilmekte. Stok transferleri genel takipleri yapılabilir.

Sistem Entegrasyonları

Sistem geliştirici arkadaşlarımız, 4 seneyi aşkın olarak kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak entegrasyonlar üzerinde geliştirmelerine devam ediyor.