Anasayfa / Özellikler / Mali Müşavir Panel Entegrasyonu

Mali Müşavir - İşletme Entegrasyon Sistemi

Cari Online Ön Muhasebe Programı mali müşavirlere özel ücretsiz panel sunarak, mali müşavirler mükelleflerinin kayıtlarını yaptıktan sonra entegre talebi gönderir. Cari online ön muhasebe kullanıcısı olmayan işletmelere ise kayıt edilen mail adresi üzerinden sistemi kullanmaları için bir tavsiye maili otomatik olarak gönderilir. Cari kullanıcısına bu talep sistem üzerinden iletilir. İşletme (kullanıcı) onay vermesi durumunda mali müşavir ile entegre olarak sistemi kullanılabilir. Böylece ay sonları mükelleflere ait gider ve gelir faturalarını hem görsel hem de dokümanlarına erişimin izni vermiş olurlar.

  • İşletmeler kendilerine ait tüm evrakları "Evrak" bölümünde güvenli bir ortamda Saklama imkânı sağlıyoruz. Bu evrakları dilerseniz ikinci şahıslara mail olarak da gönderebilirsiniz.

  • Cari online ön muhasebe üzerinde kayıtlı olmayan ve mali müşavirinizde bulunan evraklarınız için, mali müşaviriniz ile entegreli olmanız durumunda "Evrak" bölümünüze istenilen dosyayı kayıt yapabilirsiniz. Hızlı ve güvenli şekilde evraklarınıza ulaşabilir ve paylaşabilirsiniz.

Mali Müşavirler, mükelleflerinizi tek ekrandan takip edebilirsiniz

Tüm Mükelleflerinizi ve Evraklarınızı Yönetin!

Cari Online Ön Muhasebe Programı kullanıcısı olan mükelleflerinizin gelir ve gider faturalarını aktarım yapın. Mükellefleriniz için dosya ve dokümanlarını fiziki depolama yapmak zorunda kalmayın. İşletme sizinle isterse evrak paylaşabilir, isterseniz sizde doküman ve evraklarınızı paylaşabilirsiniz.

“Ücretsiz“ Ön Muhasebenizi Tutun !

Mali müşavirler için Online Ön Muhasebe Programı “Tamamen Ücretsiz” olarak verilmektedir. Mali müşavirler ayrıca tüm gelir ve gider takibini kolaylıkla Cari Online Ön Muhasebe Programı üzerinden yapabilir.

Mali Müşavirim ile İşletmeler Nasıl Entegreli Çalışabilir?

Cari Online Ön Muhasebe Programı mali müşavirlere ücretsiz panel sunmaktadır. Mali müşavir mükellef kayıtlarını yaptıktan sonra sadece tek tuş ile entegre talebi gönderir. Cari Online Ön Muhasebe Programı kullanıcısı olmayan işletmelere ise kayıt edilen mail adresine Cari kullanmaları için bir tavsiye maili otomatik olarak gönderilir. Cari Online Ön Muhasebe Programı kullanıcısına bu talep uyarı olarak iletilir. İşletme onay vermesi durumunda mali müşaviriniz ile entegre olursunuz. Böylece ay sonları mükelleflere ait gider ve gelir faturalarını hem görsel hem de dökümüne ulaşmış olursunuz.

Şirket Evraklarımı Cari Üzerinden Nasıl Erişebilirim?

İşletmeler kendilerine ait tüm evrakları “Evrak” bölümünde güvenli bir ortamda saklamış olurlar. Bu evrakları dilerseniz ikinci şahıslara mail olarak da iletebilirsiniz. Cari Online Ön Muhasebe Programı üzerinde kayıtlı olmayan ve mali müşavirinizde bulunan evraklarınız için mali müşaviriniz ile entegreli olmanız durumunda “Evrak” bölümünüze istenilen dosyayı kayıt yapabilir. Hızlı ve güvenli şekilde evraklarınıza ulaşmış ve paylaşmış olursunuz.

Sistem Entegrasyonları

Sistem geliştirici arkadaşlarımız, 4 seneyi aşkın olarak kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak entegrasyonlar üzerinde geliştirmelerine devam ediyor.