Cari Kişisel verilerin işlenmesi
adına bilgilendirme / aydınlatma metni

Anasayfa / Kullanıcı İşlemleri / Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

Müşteri, TECHNOONE YAZILIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.’den satın alacağı yazılım veya hizmetleri cari.com.tr üzerinde ilgili linkleri tıklayarak hizmet paketini ücretli/ücretsiz alım gerçekleştirerek, hizmeti sms doğrulama yöntemiyle anında kullanıma başlar.

Hizmetin alımı tüketici hakları yasası gereği herhangi bir sebep belirterek/belirtmeyerek cayma hakki kullanımına dolayısı ile lisans iptali ve ücret geri ödemesine tabi değildir. (Lisans alındıktan sonra cayma hakkı kullanılamaz)

İlgili tüketici hakları yasası maddesi (Cayma Hakki Madde 8):

Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

TECHNOONE YAZILIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. elektronik ortamda müşterilerine teslim edilen bir hizmet/yazılım olduğu için fiziksel olarak iadesi mümkün değildir. Müşterilerimiz yazılıma bir kez sahip olduklarında yazılımın kopyasını bilgimiz dışında saklayabilecekleri için fiziksel bir iade dolayısı ile cayma hakkı söz konusu olamaz.

Sipariş veren tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır, TECHNOONE YAZILIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. web sitesi olan cari.com.tr üzerinden ÜCRETSİZ olarak ulaşabilir. Diğer modülleri kullanmak isterse ücrete mukabil alımı gerçekleştirebilir ve ayrıca her türlü satış öncesi soruları için firmamız ile iletişime geçebilirler.

Sistem Entegrasyonları

Sistem geliştirici arkadaşlarımız, 4 seneyi aşkın olarak kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak entegrasyonlar üzerinde geliştirmelerine devam ediyor.