Anasayfa Özellikler Muhasebe Entegrasyonu

Mali Müşavir - İşletme Entegrasyon Sistemi

Cari kullanıcısı mali müşavirler, mükelleflerini görüntüleyip tüm gelir ve gider faturalarına ulaşabilir.

Mali Müşavirler, mükelleflerinizi
tek ekrandan takip edebilirsiniz

Tüm Mükelleflerinizi ve Evraklarınızı Yönetin!

CCari kullanıcısı olan mükelleflerinizin gelir ve gider faturalarını aktarım yapın. Mükellefleriniz için dosya ve dökümanlarını fiziki depolama yapmak zorunda kalmayın. İşletme sizinle isterse evrak paylaşabilir, isterseniz sizde döküman ve evraklarınızı paylaşabilirsiniz.

Mali Müşavirlere Özel “Ücretsiz” Website!

Mali müşavirler için özel hazırlanan kurumsal website içeriğini panel üzerinden güncelleyerek kullanabilirler. Daha detaylı bilgi için tıklayın!.

“Ücretsiz “ Ön Muhasebenizi Tutun !

Mali müşavirler için cari “Tamamen Ücretsiz” olarak verilmektedir. Mali müşavirler ayrıca tüm gelir ve gider takibini kolaylıkla Cari online ön muhasebe üzerinden yapabilir.

Cari Muhasebe Entegrasyonu

Ücretsiz Web site İçin ?

--- Cari üzerinden “ücretsiz” üyelik açan mali müşavir, giriş yaparak “website” kategorisine geçiş yapar.

--- Bu panel üzerinde daha önce aldığı alan adının “adsoyad .com “ DNS kayıtlarını yönlendirerek websitesi kullanmaya başlar.

-- Cari kullanıcısı mali müşavirlere bu websitesi tamamen ücretsiz olarak kullandırılmaktadır. Kullandığı dönem içinde hosting ve mailler (yıllık) olarak ücretlendirilir.

-- Daha detaylı bilgi ve teknik şartlar “website” kategorisinde açıklanmaktadır.
Mali Müşavirim ile İşletmeler Nasıl Entegreli Çalışabilir?

Cari online ön muhasebe yazılımı mali müşavirlere ücretsiz panel sunmaktadır. Mali müşavir mükellef kayıtlarını yaptıktan sonra sadece tek tuş ile entegre talebi gönderir. Cari online ön muhasebe kullanıcısı olmayan işletmelere ise kayıt edilen mail adresine Cari online ön muhasebe kullanmaları için bir tavsiye maili otomatik olarak gönderilir. Cari online ön muhasebe kullanıcısına bu talep uyarı olarak iletilir. İşletme onay vermesi durumunda mali müşaviriniz ile entegre olursunuz. Böylece ay sonları mükelleflere ait gider ve gelir faturalarını hem görsel hem de dökümüne ulaşmış olursunuz.

Şirket Evraklarımı Cari Üzerinden Nasıl Erişebilirim?

İşletmeler kendilerine ait tüm evrakları “Evrak” bölümünde güvenli bir ortamda saklamış olurlar. Bu evrakları dilerseniz ikinci şahıslara mail olarak da iletebilirsiniz. Cari online ön muhasebe üzerinde kayıtlı olmayan ve mali müşavirinizde bulunan evraklarınız için mali müşaviriniz ile entegreli olmanız durumunda sizin “Evrak” bölümünüze istenilen dosyayı kayıt yapabilir. Hızlı ve güvenli şekilde evraklarınıza ulaşmış ve paylaşmış olursunuz.