Anasayfa Özellikler Tahsilat/Ödeme

Online Muhasebe Programında Online Tahsilat

Cari online ön muhasebe programında Çek, Senet, Banka ve Kasa modülleri sayesinde tahsilat ve ödemelerinizi işleyebilir, farklı şubelerinize ait kasaları takip edebilir, vadesi gelen tahsilat ve ödemelerinizi takip edebilir ve bankada ne kadar mevcudunuz olduğunu her an öğrenebilirsiniz..

Çek, Senet, Banka ve Kasa Takibi Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.

Çek ve Senet İşlemleri

Cari online ön muhasebe programında tahsilat ve ödeme aracı olarak çek ve senetlerinizi sisteme kayıt yapabilir, müşterilerinizden aldığınız çek ve senetleri ödeme aracı olarak kullanabilir, tahsil ve ödeme durumlarını vadelerine göre kontrol edebilirsiniz. Cari online ön muhasebe yazılımındaki takvimde vade tarihinde tüm çek ve senet tahsilat ve ödemeleriniz otomatik olarak hatırlatmalara eklenir.

Farklı Şubelerinizdeki Kasa Kontrolü

Cari online ön muhasebe programı üzerinde kullanıcılar tarafınca açılacak farklı şubelere ait kasa hesapları sayesinde hangi şubenizde ne kadar nakit olduğunu rahatlıkla takip edebilirisiniz. Anlık veya farklı tarihler arasında alacağınız rapor sayesinde tüm kasa hareketlerinizi inceleyebilir, kontrol altında tutabilirsiniz.

Banka Hesaplarınız Rahatlıkla Yönetin

Cari online ön muhasebe programı sayesinde firmanıza ait tüm banka hesaplarını (ister TL, ister yabancı para birimi) açabilir, tüm hareketlerinizi işleyebilirsiniz. Bu sayede bankalarınızı anlık olarak takip edebilir ve hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

Cari Tahsilat ve Ödeme Takibi

Tahsilat ve Ödeme Takibi

--- Firmanıza ait günlük tahsilat ve ödeme araçlarını takip ederek daha iyi bir finansal güce sahip olursunuz.

--- Vadesi gelecek, gelmiş ve geçmiş tüm çek ve senetlerinizi raporlayabilirsiniz. Bu sayede ödemeler dengesini kurabilir ve firmanızın finansal ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

--- Ödeme araçların yönetilmesi sayesinde finansal maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz. Günümüz piyasasında bu maliyetleri düşürerek daha güçlü ve verimli bir sermaye yapısına sahip olurusunuz.

--- Ödeme araçlarının raporlamaları sayesinde gelecek döneme ait tüm ihtiyaçlarınızı anında belirlen firmanız için tüm ihtiyaçlarınız tespit edebilirsiniz.
Ödeme ve Tahsilat Araçları Nelerdir?

Ödeme ve tahsilat araçları olarak nakit ve nakit yerine kullanılan ileri tarihli çek ve senetlerdir. Nakitte ise peşin, banka veya kart kullanılarak işlem yapılır. Tüm bunların takibi için Cari online ön muhasebe programı sizlere çoklu kasa takibini, banka takibini, çek ve senetlerinizin vadelerine göre işlem yapabilmenize olanak sağlar.

Çek ve Senet Vadelerini Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Çek ve senetlerinizin vadelerini modüllerin içinde vade tarihine göre süzerek rapor alabilirsiniz. Ayrıca Cari online ön muhasebe sizlere kolaylık olması için ana sayfadaki takvimde otomatik olarak vade tarihlerine göre ödenecek ve tahsil edilecek çek ve senet bilgisini sunmaktadır.