Anasayfa Özellikler Tahsilat/Ödeme

Online Muhasebe Programında Online Tahsilat

Çek, Senet, Banka ve Kasa modülleri sayesinde tahsilat ve ödemelerinizi işleyebilir, farklı şubelerinize ait kasaları takip edebilir, vadesi gelen tahsilat ve ödemelerinizi takip edebilir ve bankada ne kadar mevcudunuz olduğunu her an öğrenebilirsiniz.

Çek, Senet, Banka ve Kasa Takibi Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.

Çek ve Senet İşlemleri

Tahsilat ve ödeme aracı olarak çek ve senetlerinizi sisteme kayıt yapabilir, müşterilerinizden aldığınız çek ve senetleri ödeme aracı olarak kullanabilir, tahsil ve ödeme durumlarını vadelerine göre kontrol edebilirsiniz..

Farklı Şubelerinizdeki Kasa Kontrolü

Sistem üzerinde kullanıcılar tarafınca açılacak kasa hesapları sayesinde hangi şubenizde ne kadar nakit olduğunu rahatlıkla takip edebilirisiniz. Anlık veya farklı tarihler arasında alacağınız rapor sayesinde tüm kasa hareketleriniz elinizin altında.

Banka Hesaplarınız Rahatlıkla Yönetin

Firmanıza ait tüm banka hesaplarını (ister TL, ister yabancı para birimi) açabilir, tüm hareketlerinizi işleyebilirsiniz. Bu sayede bankalarınızı anlık olarak takip edebilir ve hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

Cari Tahsilat ve Ödeme Takibi

Tahsilat ve Ödeme Takibi

--- Firmanıza ait günlük tahsilat ve ödeme araçlarını takip ederek daha iyi bir finansal güce sahip olursunuz.

--- Vadesi gelecek, gelmiş ve geçmiş tüm çek ve senetlerinizi raporlayabilirsiniz. Bu sayede ödemeler dengesini kurabilir ve firmanızın finansal ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

--- Ödeme araçların yönetilmesi sayesinde finansal maliyetlerinizi en aza indirebilirsiniz. Günümüz piyasasında bu maliyetleri düşürerek daha güçlü ve verimli bir sermaye yapısına sahip olurusunuz.

--- Ödeme araçlarının raporlamaları sayesinde gelecek döneme ait tüm ihtiyaçlarınızı anında belirlen firmanız için tüm ihtiyaçlarınız tespit edebilirsiniz.