Anasayfa Teslimat ve İade

Teslimat ve İade

ALICI, TECHNOONE YAZILIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ.’den satın alacağı yazılım veya hizmetleri web sitemiz üzerinde ilgili linkleri tıklayarak sipariş ve ödemeyi yaparak, yazılım veya hizmeti anında teslim alır. Sipariş ve ödemesi yapılan yazılım veya hizmetlerin tüketici hakları yasası geregi herhangi bir sebep belirterek/belirtmeyerek cayma hakki kullanımına dolayısı ile lisans iptali ve ücret geri ödemesine tabi değildir. (Lisans alındıktan sonra cayma hakkı kullanılamaz).

İlgili tüketici hakları yasası maddesi (Cayma Hakki Madde 8): Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara iliskin sözlesmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir.

TECHNOONE YAZILIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. elektronik ortamda müşterilerimize teslim edilen bir hizmet/yazılım oldugu için fiziksel olarak iadesi mümkün değildir. Müşterilerimiz yazılıma bir kez sahip olduklarinda yazılımın kopyasını bilgimiz dışında saklayabilecekleri için fiziksel bir iade dolayısı ile cayma hakkı söz konusu olamaz.

Sipariş veren tüm müşterilerimiz yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır, TECHNOONE YAZILIM SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ. web sitesi üzerinden sipariş etmeden önce tüm müşterilerimiz ilgili linkleri takip ederek yazılımlarımızın demosuna ulaşarak sistemi tüm özellikleri ile birlikte inceleyebilir ayrıca her türlü satış öncesi soruları için firmamız ile iletişime geçebilirler.

Sistem Entegrasyonları

Sistem geliştirici arkadaşlarımız, 4 seneyi aşkın olarak kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak entegrasyonlar üzerinde geliştirmelerine devam ediyor.