Anasayfa Özellikler Ücretsiz Muhasebe Web Site

Mali Müşavirler İçin Ücretsiz Muhasebe Web Sistemi

Mali müşavirlere özel kurumsal web sitesini hemen kullanmaya başlayabilir ve kurumsal mail oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Web sitesinde işletmelerinizi tanıtarak hizmet alanlarınızı detaylandırabilirsiniz.

Ücretsiz Websitesi ve Kurumsal Mail Adresleri Hizmeti

İşletmenize ve şahsınıza ait alan adını alabilir, (dns) yönlendirmesini yaptıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Web sitesi hizmeti tamamen ücretsiz olarak kullanımınıza sunulacaktır. Kullanımlarda yalnızca sunucu (Hosting + Mail ) hizmeti ücretlendirilmektedir. Bu ücretlendirmeler yıllık olarak 300 TL+ K.D.V olarak faturalandırılır.

Mali Müşavir Website Özellikleri

Mali müşavirler tarafından ücretsiz olarak kullanılacak web sitesi içerik yönetim panelinde işletme hakkında detaylı metin ve görselleri güncelleme yetkisi verir. Mali müşavir firmanın hizmetlerini teşhir edebileceği gibi isterse kendisine ait blog ve makaleleri yayınlayabilecektir. İşletme iletişim bilgileri ve harita üzerinde konum paylaşabilecektir.

Mali Müşavir Kullanıcı Paneli

Mali müşavirler için geliştirilen panel içerisinde işletmeleri sistem üzerinde tanımlayabilir ve kullanmak isteyen işletmelerle entegre bir şekilde çalışabilir. Mali müşavir ve İşletme isterse aralarında evrak alış verişi yapabilir, birbirlerinin ticari faaliyetlerini takip edebilirler.

Cari Ücretsiz Muhasebe Web Sitesi

Ücretsiz Mali Müşavir Web Sitesine Nasıl Sahip Olunur ?

Mali müşavir “sistem.cari.com.tr” üzerinden ücretsiz üye olarak aktivasyon yaparak sisteme üyeliklerini gerçekleştirirler.

--- Cari Online Muhasebe programı tamamen mali müşavirlere ücretsiz olarak kullanımlarına açılmaktadır.

--- Sisteme üye olan mali müşavirler isterlerse kurumsal websitesi talebinde bulunarak yıllık sunucu bedelini online olarak ödeme işlemi yaparak hizmeti alabilmektedirler.

--- Mali müşavirler sistem üzerinde tanımladıkları işletmelere üyelik açabilir ve sistemi kullanan işletmeler üzerinden ekstra kazanç elde edebilirler.
Sistem Entegrasyonları

Sistem geliştirici arkadaşlarımız, 4 seneyi aşkın olarak kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştıracak entegrasyonlar üzerinde geliştirmelerine devam ediyor.