Anasayfa Özellikler Cari Hesap Yönetimi

Online Muhasebe Programında Mali Müşavir ile Mükellef Entegrasyonu

İşletmelerin müşteri ve tedarikçileri ile olan ödeme ve tahsilatlarını kolayca kayıt edebilir finansal hareketlerinizi hızlı ve verimli kullanarak hesap takiplerinizi yapabilirsiniz.

Rekabetçi piyasada işletmenizi karlı bir şekilde büyütün

Cari® Hesap Yönetimiyle İş Süreçlerinizi Yönetin

Hesap yönetimiyle gelir giderlerinizi takip ederek izleyebilir, açtığınız banka hesaplarını anlık olarak takip edebilir. Personel ve işletme giderlerinizi raporlayabilirsiniz.

İşletme Hesaplarını Mali Müşaviri ile Entegrasyon

Cari ön muhasebe kullanıcıları izin vermeleri durumunda sistemdeki tüm hareketlerini mali müşaviri ile paylaşabilir. Mali müşavir bu sayede işletme üzerindeki tüm gelir gider analizlerine hakim olarak ay sonu işletmeden talep edeceği finansal veri aktarmalarını yapabilir.

Cari, Çek ve Senet Hesap Yönetimleri

İşletmenin müşterileri ve tedarikçileri ile olan açık hesaplarını, çek ve senetlerini planlamaları sayesinde hesaplarını pratik şekilde yönetebilir. Hesap yönetimleri sayesinde işletmeler daha verimli çalışma olanağını kendilerine sağlamış olurlar.

Cari Hesap Yönetimi

Cari® Hesap Kolaylıkları ?

Mali müşavirler, işletmenin müsadesiyle panele girerek ay sonu gelir ve gider aktarma işlemlerini gerçekleştirirler.

--- Cari kullanıcısı hesap hareketlerini dilerse ikinci kişilerlerle Pdf, excel ya da url olarak paylaşabilir.

--- Cari üzerinde müşteri ya da tedarikçileri ile ödeme geçmişi, ödeme takvimi ya da fatura hareketlerini dilediği her yerden ulaşabilir.