Anasayfa Blog BULUT SİSTEMLİ ÖN MUHASEBE NEDİR?

BULUT SİSTEMLİ ÖN MUHASEBE NEDİR?

01 Ocak 2021 Cuma
BULUT SİSTEMLİ ÖN MUHASEBE NEDİR?
BULUT TEKNOLOJİSİ VE ONLINE MUHASEBE HAKKINDA

Bulut teknolojisi, hiçbir kurulum gerektirmeyen, web tabanlı uygulamaların, verilerin online depolama hizmetidir.  İnternet üzerinde barındırdığımız tüm uygulama, veri ve programları sanal bir ortamdaki makinede  yani bulutta depolanması ile birlikte internete bağlı olduğumuz cihazımızda her yerden de da bu bilgi, veri ve programınıza kolaylıkla ulaşım sağlayabildiğimiz hizmetin tümüne bulut teknolojisi (cloud) adı verilmektedir.

Bulut tabanlı muhasebe programları ile firmalar verilerini daha güvenli ortamda saklamış olur. Özellikle firmalar bu sistemler sayesinde verilerin çalınması ve kaybolmasını önlemiş olacaklardır. Günümüzde kullanılan çoğu program ve uygulamalar sayesinde verilerimizin gizliliğini ve korunaklı olmasını bu sayede sağlamaktayız:

Güvenilir olması sayesinde bulut tabanlı muhasebe sistemi ile verileriniz silinmez, dıştan herhangi bir saldırıya uğramaz. Teknolojik altyapı ve sistemlerin korunaklı olması ve dünya standartlarına uygun şekilde verilerin güvenliğinin sağlanması ile kullanıcıların verileri her zaman güven altındadır. 

İnternet olan tüm cihazlar ile verilerinize ulaşabilme kolaylığı sayesinde mekan ve zaman kısıtlaması olmaksızın işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Bizler bulut teknolojisi ile muhasebe sistemini birleştirerek sizlere kolay ulaşılabilir, güvenli ve anlaşılır online muhasebe sistemini hizmetinizi sunmuş bulunmaktayız.Paylaş