Anasayfa Destek

Online Muhasebe Programı Cari Hakkında Sık Sorulan Sorular

“CARİ ONLINE” muhasebe programını nasıl kullanırım?

Web sitemiz üzerinden “ÜCRETSİZ DENEYİN” butonuna tıklayıp açılan formda gerekli bilgileri kayıt yaptıktan sonra 15 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz. Bilgisayarınıza ek bir program kurulumu gerektirmez. Web tabanlı tüm programlarda çalışma olanağı sağlar.

“CARİ ONLINE” muhasebe programını kullanmak için eğitim gerekli mi?

“CARİ ONLINE” basit bir arayüze sahip olup, bilgisayar ve cep telefonu kullanan herkes çok rahatlıkla kullanabilir. Menüler basit ve anlaşılır olup, tüm sorularınız için destek@cari.com.tr mail adresinden veya program içindeki “Canlı Destek” bölümünden destek alabilirsiniz.

Deneme süresi sonunda kayıt yapılan verilerim ne olur?

Tarafınızca kayıt yapılan tüm verileri silmedikten sonra saklı kalır. Dilerseniz deneme süresi sonunda abone olduktan sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Tüm verileriniz farklı lokasyonlardaki sunucularımız sayesinde güvence altındadır.

“CARİ ONLINE” muhasebe programını internet olmayan ortamda kullanılır mı?

“CARİ ONLINE” bulut tabanlı uygulama olup, hesabınıza erişebilmeniz için internet olan tüm bilgisayar, tablet ve cep telefonundan ulaşabilirsiniz. Bu sayede hem verileriniz güvende kalır, hem de çağımız gereği kullandığınız internet sayesinde bilgilerinize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

“CARİ ONLINE” abonelik fiyatları nedir?

Güncel abonelik fiyatlarımıza www.cari.com.tr adresinde yer alana “Fiyatlar” bölümünden ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımızı sizler için bütçenize uygun ve hizmet kalitemizi düşürmeyecek şekilde ayarladık.

“CARİ ONLINE” uygulamasını nasıl satın alabilirim?

CARİ ONLINE” uygulamamıza ilk kayıt olduğunuzdan itibaren 15 günlük deneme süreniz bulunur. Deneme süresi sonunda veya deneme süresi içinde “Abonelik” sekmesine tıklayarak satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. E-fatura mükellefi iseniz veya E-Faturaya geçiş yapmak isterseniz, destek@cari.com.tr veya program içindeki “Canlı Destek” bölümünden yardım alabilirsiniz.

Ücretsiz deneme süresi içindeyken satın alma işlemi yaparsam deneme sürem ne olur?

Ücretsiz deneme süresi içinde satın alma yapılır ise kullanmadığınız deneme süreniz abonelik bitiş tarihinize eklenir.

Satın alma işlemi sonrasında faturam bana kargo ile mi gönderilecek?

“CARİ ONLINE” olarak satın alınan hizmete karşılık kesilen tüm faturalar elektronik ortamda kesilmekte ve firmanıza mail olarak gönderilmektedir. Dijital dönüşümde, teknolojik olanaklardan faydalanarak çevre dostu bir firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

EFT/Havale ile Ödeme yapabilir miyim?

“CARİ ONLINE” sistemi üzerinden yapılan satın alma işlemi kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. Özel durum veya isteklerinizde bizlere destek@cari.com.tr veya program içindeki “Canlı Destek” bölümünden ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.