Anasayfa Özellikler Ticari Raporlama

Gelir ve giderlerinizi detaylı raporlamanızı sağlar

Ticari raporlama sayesinde alış ve satış işlemlerinizde kontrollü yönetim sağlayarak ne zaman, nereye ne kadar ödeme yapacağınızı göstererek sizi yönlendirir.

Gelir ve giderlerinizi detaylı raporlamanızı sağlar.

İşletmenizdeki Para Giriş ve Çıkışlarını Raporlayın

İşletmenizdeki kasa hareketlerini detaylı takip edebilir ve her yerden günün her saati kontrol ederek işlem yapabilirsiniz.

Finansal Operasyonlarınızda Gelir ve Gider Takibi

İşletmenizi daha ileriye taşımanın ilk adımı alış/satış işlemlerinin sağlıklı şekilde kaydedilmesidir. Alımı ve satışı yapılan ürün/hizmetler için kesilen faturaların kaydedilerek sonrasında tahsilatlarda ticaretinizi yönetebilirsiniz.

Gelir ve Giderlerde Zaman Kazanın !

İşletmenizde finansal yapınızın durumunu yönetmek için müşterilerinizden yapacağınız tahsilatları ve tedarikçilerinize yapacağınız ödemeleri “Cari Online Muhasebe” Programına kaydederek zaman/maliyet takip süresini azaltmış olursunuz.

Cari Ticari Raporlama

Ön Muhasebe Raporlandırması ?

--- Ay içinde tarih aralığı yaparak ne kadar ürün satışı yaptığınızı analiz edebilirsiniz.

--- İşletmenin güncel verilerine ulaşabilir ve geçmişe dayalı gelir/gider durumlarını gözlemleyebilirsiniz.

-- Cari kullanıcısı olarak tarih aralığı yaparak nakit elde edilen kazanç ve harcama giderlerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

-- Ekran üzerinde güncel olarak vadesi gelen/geçmiş ödeme takvimlerinin takibiyle birlikte giren/çıkan nakit akışları, çek ve senet vadelerini görebilirsiniz.