Anasayfa Özellikler Ticari Raporlama

Gelir ve giderlerinizi raporlayın.

Cari online ön muhasebe işletmeniz için geniş raporlama çeşitliliği sunmaktadır. Alış ve satış işlemlerinizi, stok kontrolü, nakit akış yönetiminizi kolaylık yapabilirsiniz.

Gelir ve giderlerinizi detaylı raporlamanızı sağlar.

İşletmenizdeki Para Giriş ve Çıkışlarını Raporlayın

şletmenizde kayıtlı kasaların hareketlerini detaylı takip edebilir ve her yerden günün her saati kontrol altında tutabilirsiniz.

Finansal Operasyonlarınızda Gelir ve Gider Takibi

İşletmenizi daha ileriye taşımanın ilk adımı alış/satış işlemlerinin sağlıklı şekilde kaydedilmesidir. Alımı ve satışı yapılan ürün/hizmetler için kesilen faturaların kaydedilerek sonrasında tahsilatları yöneterek ticaretinizi geliştirebilirsiniz.

Gelir ve Giderlerde Zaman Kazanın !

İşletmenizde finansal yapınızın durumunu yönetmek için müşterilerinizden yapacağınız tahsilatları ve tedarikçilerinize yapacağınız ödemeleri “Cari Online Muhasebe” Programına kaydederek zaman/maliyet süresini azaltmış olursunuz.

Cari Ticari Raporlama

Ön Muhasebe Raporlandırması ?

--- Ay içinde tarih aralığı yaparak ne kadar ürün satışı yaptığınızı analiz edebilirsiniz.

--- İşletmenin güncel verilerine ulaşabilir ve geçmişe dayalı gelir/gider durumlarını gözlemleyebilirsiniz.

-- Cari kullanıcısı olarak tarih aralığı yaparak nakit elde edilen kazanç ve harcama giderlerini detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

-- Ekran üzerinde güncel olarak vadesi gelen/geçmiş ödeme takvimlerinin takibiyle birlikte giren/çıkan nakit akışları, çek ve senet vadelerini görebilirsiniz.
Müşteri/Tedarikçi Takibini Nasıl Yapabilirsiniz?

Cari online ön muhasebe ile müşteri/tedarikçi tanımla yapılırken kodlama yapılabilirsiniz. Sonrasında raporlama yaparken dışa aktardığınız listeleri daha iyi süzebilirsiniz. Müşteri/tedarikçi hesap detaylarında ise farklı para birimlerinde kesilmiş veya alınmış faturalar var ise her para birimi cinsinden bakiyeyi görebilir ve raporlayabilirsiniz.

Çoklu Kasa Nedir?

Cari online ön muhasebe ile farklı şubeleriniz mevcut ise bunlara ait isimlendirme ile çoklu kasa takibi yapabilir ayrıca bu kasa tiplerini yabancı para birimlerine göre de tanımlayabilir ve bunların takibini yapabilirsiniz. Anlık olarak hangi kasanızda ne kadar ,nakdiniz var bunların raporunu alabilirsiniz.